Opinie

Umieść nowy wpis w Księdze gości

 
 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.236.145.153.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
21 wpisów.
Grzegorz Bujnowski Grzegorz Bujnowski napisał/a 26 grudnia 2023 o 12:11
Chciałbym bardzo podziękować Państwu za absolutnie profesjonalną obsługę podczas tego trudnego dla nas czasu, związanego ze śmiercią naszego Taty. Współpraca w taką firmą jest nieocenionym wsparciem dla pogrążonej w żałobie rodziny, a jednocześnie jakość usług jest na najwyższym poziomie. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękuję.
Rodzina ŚP Bogumiły Bender Rodzina ŚP Bogumiły Bender napisał/a 17 kwietnia 2023 o 14:37
Serdeczne podziękowanie dla całego Zakładu za pomoc w sprawnej organizacji pożegnania, zaangażowania, ogromną życzliwość, niezwykłe poszanowanie człowieka, całodobowe wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. Dziekujemy
Rodzina ŚP. Anny Rodzina ŚP. Anny napisał/a 6 stycznia 2022 o 21:16
Dziękujemy firmie "Usługi Pogrzebowe Kozaczyński & Miszczyszyn" za przygotowanie uroczystości pogrzebowych naszej Drogiej Mamy i Babci. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa profesjonalizmu, taktu oraz wyrozumiałości. Dziękujemy za okazaną nam w tym trudnym czasie serdeczność i empatię. Było pięknie.
Dominik Dominik napisał/a 10 sierpnia 2021 o 09:19
Bardzo dziękujemy za pomoc i wyjątkowo delikatnie przeprowadzone uroczystości pogrzebowe Dziękujemy za życzliwość oraz zrozumienie bólu, doświadczanego przez najbliższych.
Dorotaq Dorotaq napisał/a 23 listopada 2020 o 14:16
Bardzo dziękuję za przygotowanie uroczystości pogrzebowych mojej mamy, za profesjonalizm i kompleksowość działań. Dziękuję za pomoc oraz spełnienie moich próśb i oczekiwań. Dzięki temu łatwiej było przejść przez ten bardzo trudny czas. Dorota
Leszek Tulej Leszek Tulej napisał/a 6 października 2020 o 19:37
Dziękujemy raz jeszcze za profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowych mojej śp. Mamy. Niezwykle taktowne, pełne szacunku i empatii zachowanie wszystkich pracowników zakładu bardzo pomagało w przeżyciu tych trudnych chwil, a elastyczność i gotowość wsparcia pozwoliły rozwiązać wszystkie trudności.
Joanna z Warszawy Joanna z Warszawy napisał/a 9 czerwca 2020 o 10:17
Serdecznie dziękuję za profesjonalne zorganizowanie spraw związanych z pogrzebem mojego Brata. Wyrazy uznania za życzliwość, empatię, kompleksową pomoc i zaufanie przy formalnościach na odległość. Wszystko zostało przeprowadzone niezwykle sprawnie, szybko i fachowo przy zachowaniu taktu, staranności i wyczucia. Wychodzicie Państwo daleko ponad standard, oferując usługi na najwyższym poziomie, co stanowi nieocenioną wartość dla Bliskich w trudnych chwilach związanych ze śmiercią członka rodziny.
Alicja Alicja napisał/a 27 maja 2020 o 15:37
Bardzo dziękuję za organizację ceremonii pogrzebowej mojego brata Tadeusza . Profesjonalizm, empatia i ogromny takt całej załogi a zwłaszcza Pani Małgosi jest na najwyższym poziomie o jaki w dzisiejszych czasach jest trudno. Jestem pod ogromnym wrażeniem takiego podejścia do rodziny pogrążonej w żałobie. Wybór Państwa firmy to najlepsza decyzja. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam Alicja Kołodziej
Bartek Bartek napisał/a 16 maja 2020 o 16:10
Firma oferuje kompleksowe usługi w bardzo profesjonalny sposób. Polecam.
Katarzyna Katarzyna napisał/a 16 marca 2020 o 21:29
Niezwykle profesjonalna, empatyczna i taktowna obsługa. Dziękuję, że wzięliście Państwo na siebie cały ciężar przygotowań i organizacji, dzięki czemu my mogliśmy skupić się na przeżywaniu samej uroczystości. Bardzo nas odciążyliście i pomogliście nam w tym trudnym okresie!
Andrzej Andrzej napisał/a 6 listopada 2019 o 09:18
Dziękujemy za w pełni profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej naszego Ojca, Męża i Dziadka. Pracownicy firmy zadbali o wszelkie szczegóły uroczystości, zachowując przy tym empatię i szacunek. W tak trudnych chwilach warto skorzystać z usług firmy "Usługi Pogrzebowe Kozaczyński & Miszczyszyn". Dziękujemy - Andrzej Bender z rodziną.
Magdalena Magdalena napisał/a 12 marca 2019 o 19:52
Bardzo dziękuję za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego Tata. Państwa zaangażowanie, profesjonalizm, zrozumienie i empatyczne podejście pokazały, że dokonaliśmy idealnego wyboru. Pani Małgorzato, serdecznie dziękuję za okazane serce i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Serdecznie polecam Państwa Firmę! Pozdrawiam
Teresa Teresa napisał/a 12 listopada 2018 o 09:58
Serdeczne podziękowania za profesjonalną obsługę uroczystości pogrzebowej mojej mamy. Profesjonalne podejście do powierzonych obowiązków, zaangażowanie oraz empatia pozwoliły skupić się na najważniejszych aspektach tej uroczystości. Opinie rodziny po uroczystości świadczące o poziomie obsługi pozwoliły mi jeszcze raz upewnić się, że wybór Państwa usług był najlepszą decyzją. Dziękujemy i pozdrawiamy.
Karolina Wazna Karolina Wazna napisał/a 23 lipca 2018 o 09:43
Pragnę serdecznie podziękować całej Firmie za pomoc o sprawną obsługę w ostatniej drodze mojego kochanego Męża i Ojca moich dzieci. Dziękujemy za pełny profesjonalizm i zrozumienie. Szczególne podziękowania dla p. Małgosi za zwyczajne ludzkie podejście do nas i uszanowanie naszej żałoby. Za kompleksową pomoc , wszystkie wskazówki i rady, które dotyczyły również spraw nie związanych z Państwa usługami. Dziękujemy i polecamy serdecznie, Marta z rodziną.
Barbara Barbara napisał/a 23 czerwca 2018 o 20:40
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie Miszczyszyn oraz wszystkim pracownikom zakładu Kozaczyński & Miszczyszyn za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego Taty i Dziadka Władysława. Dziękujemy za to, że dzieliliście z nami smutek i żal. Państwa obecność, życzliwość i współczucie były dla nas ważnym wsparciem w bolesnych i smutnych chwilach po odejściu bliskiej nam osoby. Z głębi serca dziękujemy za profesjonalną obsługę. Jesteście Państwo najlepszym przykładem fachowości. Jako firma stanowicie niezbity dowód na to, że realizując wszystkie kwestie związane z oprowadzeniem człowieka na miejsce wiecznego spoczynku , można ten zawód wykonywać bez rutyny, a z poszanowaniem najwyższych wartości. Z podziękowaniem za godny pochówek łączymy wyrazy szacunku – Barbara Matysik z rodziną.
Teresa Teresa napisał/a 29 stycznia 2018 o 21:36
Bardzo dziękujemy za niesamowicie profesjonalne podejście. Uroczystosci pogrzebowe zostały zorganizowane z dużym wyczuciem i taktem. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym przez Państwa planem. Pozdrawiam
Ada Ada napisał/a 2 stycznia 2018 o 11:32
Dziękujemy za bardzo dobrą organizację uroczystości pogrzebowych oraz okazaną życzliwość. Firmę Państwa polecamy wszystkim osobom pogrążonym w żałobie ,chcącym sprawnie i bez nadmiernego stresu zorganizować pogrzeb. Z wyrazami szacunku i wdzięczności rodzina zmarłego.
Ewa Ewa napisał/a 1 grudnia 2017 o 11:50
Firma Kozaczyński & Miszczyszyn przeprowadzała ekshumację szczątków moich Dziadków i Prababci. Wszystko zostało przeprowadzone bardzo sprawnie, z dużą starannością i zaangażowaniem. Empatia i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Współpraca z takimi ludźmi, jak Pani Małgosia, to prawdziwa przyjemność.
Joanna Joanna napisał/a 29 września 2017 o 22:09
RAZ JESZCZE pragnę złożyć podziękowania za pomoc w sprawnej organizacji uroczystości pożegnania. Dziękuję całej Firmie oraz Pani Małgosi za szczegółowe instrukcje i szybkie działanie, za Pani zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystko to sprawiło, że te trudne chwile było łatwiej znieść. Ceremonia przeprowadzona z taktem i wyczuciem. Ja i moja rodzina jesteśmy pod wrażaniem, a brakuje mi słów; DZIĘKUJEMY. To jedno słowo, nie wyraża wdzięczności za to, o czym wspomniałam, za oprawę i dopilnowanie szczegółów pogrzebu mojego Wujka. W dzisiejszych, niełatwych czasach poziom obsługi w Państwa Firmie, przywraca wiarę w kompetencję poszczególnych osób, które są tak ważne w Firmie, i których dbałość o poziom obsługi stanowi WIZERUNEK całej FIRMY. Polecam serdecznie!!! Z wyrazami szacunku Joanna R.
Józefa Józefa napisał/a 7 września 2017 o 17:46
Dzięki takim ludziom wiem i jestem pewna że obrządek związany z pochówkiem byl odbyty z szacunkim dla zmarłego. A ciepło bijące o właścicieli i pracowników napawa pozytywnie osoby tak cierpiące w tej trdnej chwili. Dziękuję.